Aktualności

KOLEJNY TURNIEJ W RESKU

15 września 2013 r. na Zespole boisk przy Gimnazjum w Resku odbył się III Ogólnopolski Letni Turniej Orlików (2002) o Puchar Burmistrza Reska. Ta cykliczna impreza zgromadziła zawodników i kibiców ośmiu drużyn z różnych stron Polski. Oprócz drużyny organizatorów – AP MEWA RESKO, w turnieju wzięły udział następujące zespoły:

BAŁTYK GDYNIA (trener Tomasz Byszko)
GÓRNIK POLKOWICE (trener Juliusz Cios)
POGOŃ SZCZECIN (trener Damian Górski)
FOOTBALL ACADEMY SZCZECIN (trener Piotr Rabe)
KOTWICA KOŁOBRZEG, dwa zespoły (trener Artur Tłoczek)
GWARDIA KOSZALIN (trener Krzysztof Borzyszkowski).

Zawodnicy drogą losowania zostali podzieleni na dwie grupy i rozpoczęła się zacięta rywalizacja. Pomimo towarzyszącego nam deszczu, wszyscy młodzi piłkarze walczyli do ostatniej sekundy i wykorzystywali każdą sytuację, by zdobyć upragnioną bramkę. Jednak zdobycie bramki nie zawsze było łatwe.

Wyniki w grupie A:
GÓRNIK POLKOWICE - GWARDIA KOSZALIN 3:5
KOTWICA KOŁOBRZEG II – BAŁTYK GDYNIA 0:0
GÓRNIK POLKOWICE – KOTWICA KOŁOBRZEG II 2:0
BAŁTYK GDYNIA – GWARDIA KOSZALIN 4:0
GÓRNIK POLKOWICE – BAŁTYK GDYNIA 2:1
GWARDIA KOSZALIN – KOTWICA KOŁOBRZEG II 0:3

Wyniki w grupie B:
KOTWICA KOŁOBRZEG I – MEWA RESKO 1:0
POGOŃ SZCZECIN – FOOTBALL ACADEMY SZCZECIN 2:0
KOTWICA KOŁOBRZEG I – POGOŃ SZCECIN 3:1
FOOTBALL ACADEMY SZCZECIN – MEWA RESKO 3:1
KOTWICA KOŁOBRZEG I – FOOTBALL ACADEMY SZCZECIN 0:0
MEWA RESKO – POGOŃ SZCZECIN 0:3

Niestety, tak jak to w sporcie bywa, jak jedni cieszyli się ze zwycięstwa, to inni musieli przełykać gorycz porażki. Ale na pewno następnym razem karta się obróci i inni będą świętować wygraną.

Półfinały:
KOTWICA KOŁOBRZEG I – BAŁTYK GDYNIA 3:0
GÓRNIK POLKOWICE – POGOŃ SZCZECIN 1:2.

W finale III Ogólnopolskiego Letniego Turnieju Orlików (2002) o Puchar Burmistrza Reska zawodnicy Pogoni Szczecin pokonali Kotwicę Kołobrzeg I 2:1. Finał, tak jak i wszystkie inne mecze grupowe, był bardzo zacięty. W tych młodych piłkarzach widać wielki zapał i zamiłowanie do piłki nożnej. Chyba nie będzie przesady, jeżeli powiemy, że to ich wielka pasja, a nawet sposób na życie.

Klasyfikacja ostateczna turnieju:
1. miejsce POGOŃ SZCZECIN
2. miejsce KOTWICA KOŁOBRZEG I
3. miejsce BAŁTYK GDYNIA
4. miejsce GÓRNIK POLKOWICE
5. miejsce FOOTBALL ACADEMY SZCZECIN
6. miejsce KOTWICA KOŁOBRZEG II
7. miejsce MEWA RESKO
8. miejsce GWARDIA KOSZALIN

Nagrody indywidualne otrzymali:
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Kacper Aleksiuk (Kotwica Kołobrzeg I)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – Szymon Matysiak (Pogoń Szczecin)
NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU - Michał Nagrodzki (Górnik Polkowice)


Pogoda nas nie rozpieszczała, ale wszyscy dzielnie ją znosili i atmosfera była naprawdę gorąca. W dużej mierze temperaturę podnosili kibice BALŁTYKU GDYNIA, którzy za wspaniały doping zostali wyróżnieni NAGRODĄ FAIR PLAY. Z bardzo dobrej strony pokazali się również kibice AP MEWA RESKO, którzy nie pozostawali w tyle ani przez chwilę. Takich kibiców życzymy wszystkim drużynom! Razem z zawodnikami po boisku biegali sędziowie: Łukasz Grygiel i Michał Świeżek, a całą imprezę prowadził Adam Wieczorek. Gorąco im dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy wsparli nas finansowo i dzięki temu umożliwili realizację tego przedsięwzięcia.
Sponsorzy:
GMINA RESKO
SWEDWOOD RESKO
BANK SPÓŁDZIELCZY GRYFICE
MAGNUM RESKO
KAJNET RESKO
ZYGMUNT ŚWIĘCICKI
BAR „BARTEK" MARIUSZ MARYNOWSKI.

Skład drużyny AP MEWA RESKO:
Hubert Ciepliński, Kacper Dul, Eryk Jeż, Olaf Jeż, Łukasz Łachmanowicz, Adam Kubień, Kacper Kulesza, Filip Mętel, Adrian Ostrowski, Jakub Rośczak. Trener Dawid Ryba.

Tym razem naszym zawodnikom się nie udało, ale następnym razem będzie lepiej.
Ważne, że i tak wszyscy świetnie się bawili.

Do zobaczenia na następnej imprezie.
Współorganizatorzy:
Oktawiusz Jeż,
Maciej Kiszkiel,
Justyna Manowska.


Treningi

plakat orliki mewa

 


Orliki z Reska na obozie sportowym

Od 09 do 15 lipca 2013 r. młodzi piłkarze AP Mewa Resko byli uczestnikami trzeciego obozu sportowego. Chłopcy gościli w murach Domu Wczasowego „Rozalia" w Rewalu, ich główną bazą treningową był Orlik w Trzęsaczu, a gościnnie grali na Kompleksie Sportowym w Rewalu. Cieszy fakt, że w tym roku udało się zorganizować na wyjazd znacznie większą grupę dzieci. Dzięki temu, że dołączyli chłopcy z grupy młodszej AP Mewa Resko oraz siedmiu chłopców z zaprzyjaźnionej drużyny Pomorzanina Nowogard, cała ekipa obozowiczów liczyła 24 osoby. Trzeba przyznać, że goście z Nowogardu bardzo szybko zaaklimatyzowali się i wszyscy razem tworzyli naprawdę zgrany team. Obecność gości na obozie wniosła do grupy powiew świeżości i była zupełnie nowym doświadczeniem, ale też sprawdzianem gościnności, który nasi chłopcy zdali bardzo dobrze. Krąg naszych znajomych mogliśmy poszerzyć jeszcze o AP Sparta Gryfice, której to zawodnicy przebywali w tym samym czasie również w DW „Rozalia". To sprawiło, że AP Mewa Resko miała stałego sparingpartnera. Akademia z Gryfic powstała niedawno i ma niewielkie doświadczenie, dlatego nasi chłopcy chętnie dzielili się z nimi swoją wiedzą. W rezultacie okazało się, że ten wspólny termin obozu był korzystny dla obu stron. Ostatnie turnieje pokazały, że AP Mewa Resko już nieźle sobie radzi na boisku i osiąga coraz większe sukcesy, ale zawodnicy i ich trenerzy zdają sobie sprawę, że jeszcze wiele muszą się nauczyć, a takie spotkania na pewno w tym pomagają.

Ten czas spędzony w Rewalu to był dla uczestników naprawdę pracowity tydzień. Każdego dnia odbywali dwa treningi, a oprócz tego rozgrywali jeszcze sparingi, czasami nawet dwa dziennie. Zagrali towarzyskie spotkania z Górnikiem Polkowice, Chrobrym Głogów, Iną Goleniów, Orkanem Boleszkowice i oczywiście Spartą Gryfice. Takie mecze pomimo tego, że są towarzyskie, uczą prawidłowych zachowań i szybkiej reakcji na boisku. Zadowalający jest dla nas bilans tych spotkań, bo chłopcy tylko jeden mecz zremisowali, a resztę wygrali i to czasami bardzo wysoko. To utwierdziło nas w przekonaniu, że ciężka praca daje efekty, ale by utrzymać formę, nie można jej zaniechać. Młodzi piłkarze pamiętają o tym i mamy nadzieję, że nigdy o tym nie zapomną. Z drugiej strony powinno dodać to zawodnikom skrzydeł i pewności siebie, a ta jest przecież niezbędna na murawie i w życiu codziennym.

Podczas tego wyjazdu młodzi zawodnicy przekonali się, że plaża może służyć nie tylko do leniuchowania, ale może być super boiskiem treningowym. Ciekawą odmianą był trening i sparing na plaży. Trzeba się było nieźle namęczyć, ale chłopcy uwielbiają grać w piłkę, a wtedy każde miejsce jest odpowiednie do gry, nawet plaża. Było super!!!

Wszystkie działania podejmowane w czasie trwania obozu, były po to by dalej pracować nad kondycją i koordynacją ruchową, dynamiką oraz stałymi fragmentami gry. Na pewno jednym z zadań tego wyjazdu było przygotowanie do wrześniowego turnieju organizowanego przez opiekunów AP Mewa Resko. Jako gospodarze musimy się przecież dobrze zaprezentować. Założone cele mogły zostać zostały zrealizowane, bo czuwali nad tym profesjonalni trenerzy. Za wszelkie treningi piłkarskie odpowiedzialny był trener Dawid Ryba, a trener Michał Andrusieczko dzielnie zajmował się młodymi bramkarzami.

Organizatorzy i opiekunowie zadbali, by chłopcy poza piłką, mieli też trochę innych rozrywek i zajęć. I tak projektowali herb swojej akademii, odwiedzili wesołe miasteczko, miło spędzili czas na ognisku w Ośrodku Adria, w którym mieszkali zeszłego lata. Oczywiście było jeszcze dużo zabawy na plaży. Dla uczestników z pewnością były to niezapomniane chwile. Oprócz tego, że robili to, co lubią najbardziej, nawiązali nowe kontakty, przyjaźnie, które miejmy nadzieję przetrwają również poza boiskiem. Takie treningi powiązane z zabawą wzmacniają chłopców, a to pomaga im później walczyć na boisku.

Uczestnikami obozu byli chłopcy z obu grup treningowych AP Mewa Resko: Hubert Ciepliński, Kacper Dul, Eryk Jeż, Olaf Jeż, Adam Kubień, Samuel Kubień, Kacper Kulesza, Cyprian Kurzyk, Łukasz Łachmanowicz, Filip Mętel, Grzegorz Niźnikiewicz, Adrian Ostrowski, Jakub Rośczak, Michał Rybka, Kacper Skrilec, Nikodem Tomala, Hubert Tymoszyński.


W Resku rosną następcy Orłów Górskiego

15 czerwca 2013 r. będzie niezapomnianym dniem dla grupy młodszej Akademii Piłkarskiej Mewa Resko, czyli rocznika 2003 i młodsi. Ten dzień wpisze się też dużymi głoskami w historię naszej akademii, ponieważ wtedy odbył się pierwszy samodzielny turniej tej grupy o pięknie brzmiącej nazwie: Letni Turniej Orlików rocznik 2003 o Puchar Burmistrza Reska. Odbył on się dokładnie w drugą rocznicę powołania naszej reskiej szkółki. Gdy rozpoczynaliśmy działalność, byliśmy małą grupką pasjonatów, ale uwierzono w nas i dano nam szansę rozwoju. Stworzono nas po to, by rozbudzić wśród dzieci zainteresowanie spor tem, a w ten sposób propagować zdrowy styl życia. Założyciele chcieli, by dzieci poprzez rozwijanie swoich pasji już w dzieciństwie, łatwiej odnalazły się w dorosłym życiu. Teraz z czystym sumieniem można powiedzieć, że osiągnęli swój cel, a grupa regularnie trenujących chłopców jest już tak duża, że podjęto decyzję o podziale cyklicznych turniejów na dwie oddzielne imprezy. Zorganizowanie każdej grupie wiekowej oddzielnego turnieju sprawiło, że młodsi adepci piłki nożnej na pewno poczuli się bardziej docenieni.

Uczestnikami tegorocznego Letniego Turnieju Orlików rocznik 2003 o Puchar Burmistrza Reska były następujące drużyny:

AP Pogoń Szczecin Prawobrzeże

AP Polonia Płoty
AP Sparta Gryfice
AP Pomorzanin Nowogard
Drużyna Powiatu Kamieńskiego
AP Technik Świdwin
AP „Mario" Kliniska Wielkie
AP Mewa Resko.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których odbywała się zacięta rywalizacja. Z turnieju na turniej zawodnicy prezentują coraz wyższy poziom, także mecze są coraz bardziej interesujące i pasjonujące , przekonała się o tym pani Danuta Mielcarek . W powietrzu cały czas czuje się ducha rywalizacji, który pobudza kibiców do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu poprzez coraz bardziej wyszukany doping. Oczywiście jak zawsze mogliśmy liczyć na naszych kibiców, ale drużyny przyjezdne też przywiozły swoich sympatyków. W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zagrzewali nas do walki. Pamiętajcie, że nic tak nie mobilizuje, jak głośny doping.

Na każdej imprezie sportowej oprócz zawodników muszą być sędziowie, którzy w Resku wystąpili w następującym składzie: Adrian Szcześniak i Adam Gromek – sędziowie główni, Mateusz Płuciennik i Paula Knysz – sędziowie techniczni. O oprawę spikerską dbał Gabriel Nadobny, a wszystkich kontuzjowanych opatrywała p. Karolina Bartnicka.

Kulminacyjnym punktem turnieju oczywiście był mecz finałowy, którego gwiazdami byliśmy my, czyli AP Mewa Resko i AP Pogoń Szczecin Prawobrzeże. To spotkanie chyba można określić mianem „finału finałów", bo było tak ekscytujące. Początek zupełnie nieudany w naszym wykonaniu. Po pierwszych minutach przegrywaliśmy już 0:1, ale okazało się, że to był dopiero początek. Nasza drużyna wykazała niebywałą siłę charakteru i efekt od razu był widoczny – Eryk Jeż, zwany Jozin, po asyście Jakuba Rośczaka wyrównał na 1:1. Dobra passa nie opuściła Eryka, który wyprowadził drużynę na prowadzenie, strzelając kolejną bramkę po firmowym zagraniu z Jakubem Rośczakiem . Wynik na 3:1 podwyższył następnie Kacper Skrylec. Gdy wydawało się, że wygraną już mamy w kieszeni sędzia podyktował rzut karny dla rywali i nasza przewaga stopniała. W ciągu dwóch ostatnich minut meczu AP Mewa Resko dała sobie strzelić kolejną bramkę i spotkanie skończyło się remisem 3:3. Niestety dogrywka również nie wyłoniła zwycięzcy, ale było gorąco. Na początku Pogoń wyszła na prowadzenie, ale nasza drużyna nie dawała za wygraną. Mecz był naprawdę zacięty, sytuacje bramkowe pojawiały się po obu stronach i w końcu 10 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego, Jakub Rośczak w sytuacji sam na sam z bramkarzem, skutecznie umieścił piłkę w siatce. O wyniku musiały więc przesądzić rzuty karne, w których AP Mewa Resko okazała się lepsza, a na bramkę celnie strzelali: Eryk Jeż i Kacper Skrylec. Jednak systematyczna praca podopiecznych akademii i olbrzymi wkład rodziców w umożliwienie im trenowania przynoszą pozytywne efekty. Dziękujemy wszystkim rodzicom młodych piłkarzy!

Ostateczna klasyfikacja Letniego Turnieju Orlików rocznik 2003 o Puchar Burmistrza Reska przedstawiała się następująco:

miejsce AP Mewa Resko

miejsce AP Pogoń Szczecin Prawobrzeże
miejsce AP Sparta Gryfice
miejsce AP Pomorzanin Nowogard
miejsce AP „Mario" Kliniska Wielkie
miejsce AP Technik Świdwin
miejsce Drużyna Powiatu Kamieńskiego
miejsce Polonia Płoty

Wielkim wygranym turnieju może też czuć się Jakub Rośczak, który zdobył je dwie nagrody indywidualne: KRÓL STRZELCÓW za siedem zdobytych bramek (to nie jego pierwsza nagroda w tej kategorii), a dodatkowo uznany został za NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA turnieju. NAJLEPSZYM BRAMKARZEM został Igor Krzemianowski (AP Pogoń Szczecin Prawobrzeże), a nagrodę FAIR PLAY otrzymał zespół ze Świdwina.

Na zakończenie jeszcze kilka słów o zwycięskiej drużynie gospodarzy, w której można doszukać się pewnych podobieństw do zawodników legendarnej drużyny Kazimierza Górskiego, oczywiście w zupełnie innej skali. Notabene to właśnie trener reprezentacji wszechczasów jest patronem reskiego Gimnazjum, na obiektach którego odbywał się turniej i na co dzień trenują zawodnicy AP Mewa Resko. Z pewnością należycie sławią oni imię trenera Kazimierza Górskiego w środowisku lokalnym. Bramkarzem reskiej drużyny był Hubert Ciepliński, który wielokrotnie uchronił nas przed utratą bramki. Jego doskonałe interwencje doprowadziły nas do finału , gdzie Hubert wykazał się obroną rzutu karnego Jako pomocnik ofensywny doskonale zaprezentował się strzelec kilku bramek - Eryk Jeż, przypominający trochę swoimi zagraniami Kazimierza Deynę. Obrońców drużyny przeciwnej nękał Kacper Skrylec, który mijał nich niczym Lesław Ćmikiewicz, sprawiając im wiele problemów. Kolejnym zawodnikiem był Michał Rybka – młody, bardzo dobrze zapowiadający się obrońca, momentami nie do przejścia niczym legendarny Jerzy Gorgon. Kluczową postacią naszej drużyny okazał się Jakub Rośczak, dający się we znaki niejednemu bramkarzowi i obrońcy. Można go porównać do Zbigniewa Bońka z czasów świetności. Niebywale inteligentnym i nieprzewidywalnym graczem tego turnieju okazał się Kacper Dul. Razem z Jakubem Rośczakiem tworzą super duet, tak jak niegdyś Zbigniew Boniek i Grzegorz Lato. Niebywale skutecznym zmiennikiem naszej drużyny jest uczestników Ksawery Sztuba, który po kilku minutach gry wpisał się na listę strzelców. Na swoją szansę wykazania się cierpliwie czekał też Marcel Manel, a urokiem ujął wszystkich Marcel Broniewski, jeden z najmłodszych uczestników turnieju (rocznik 2006), ale bardzo dobrze zapowiadający się adept naszej szkółki. Trenerem drużyny jest Michał Andrusieczko – młody, lecz świetnie dający sobie radę z naszymi pociechami , dobrą radą wspierał go Dawid Ryba (trener rocznika 2002).

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, dzięki którym ten turniej zorganizowany był z takim rozmachem:

Główny partner widowiska w Resku
Gmina Resko

Krewetki Resko
Bar Bartek Mariusz Merynowski
Piekarnia Gama Barbara Jeż, Oktawiusz Jeż
Magnum s.c. Aneta i Oktawiusz Jeż
Kajnet – Justyna Michalczyszyn, Rafał Michalczyszyn , Jan Miczalczyszyn
Hurtownia wędlin „Joanna" ze Szczecina

Dzięki hojności p. Merynowskiego wszyscy uczestnicy mogli posilić się pyszną grochówką, która na pewno pozwoliła na uzupełnienie dużych strat energii. Pieczone kiełbaski zafundowała nam Hurtownia wędlin „Joanna" ze Szczecina, nasz nowy sponsor, a smak porażki, po przegranym meczu osładzały nam smaczne wypieki z Piekarni Gama.

Ogromne podziękowania należą się również p. Janowi Andrusieczko, prezesowi LKS Mewa Resko oraz p. Mirosławowi Andrusieczko, wiceprezesowi, za wielką pomoc przy organizacji turnieju i czuwanie nad prawidłowym jego przebiegiem.

W następnej odsłonie wieści z AP Mewa Resko przedstawimy nasze potyczki w Ogólnopolskim Turnieju Deichmann Mini Mistrzostwa Europy 2013. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Na zakończenie gorąco zapraszamy na III Letni Turniej o Puchar Burmistrza Reska rocznik 2002, który odbędzie się 15 września 2013 r. o godzinie 10.00 na Zespole boisk przy Gimnazjum w Resku. Gwarantujemy dobrą zabawę i moc wrażeń :)


Oj działo się działo w Resku!

09 i 10 marca na hali Gimnazjum w Resku odbył się Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Reska.

W sobotę swoje umiejętności prezentowali zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi z poszczególnych drużyn:

Akademia Piłkarska Szczecinek
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
Akademia Piłkarska Technik Świdwin
LKS Pomorzanin Nowogard
Mewa Resko
Akademia Piłkarska Sparta Gryfice
KS Polonia Płoty

W niedzielę walczyli starsi zawodnicy z rocznika 2002 i młodsi z takich klubów jak:

LKS Pomorzanin Nowogard
KS Polonia Płoty
Akademia Piłkarska Technik Świdwin
Football Akademy Szczecin
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
Akademia Piłkarska Mewa Resko

Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Burmistrz Reska Pan Arkadiusz Czerwiński, który powitał serdecznie zawodników, trenerów i kibiców. Życzył wszystkim sukcesów oraz gry Fair play. Po oficjalnym otwarciu i prezentacji drużyn przystąpiono do sportowej rywalizacji .

Młodsi zawodnicy grali systemem każdy z każdym. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i emocjonujące.

Młodzi piłkarze walczyli o każdą piłkę, nie poddawali się. Jednak jak to w każdym turnieju bywa są dobrzy i jeszcze lepsi.

Po długiej rywalizacji zostali wyłonieni zwycięzcy:

1 miejsce – Akademia Piłkarska Szczecinek
2miejsce - Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
3 miejsce - Akademia Piłkarska Technik Świdwin

Dyplomy za udział: LKS Pomorzanin Nowogard, Mewa Resko, Akademia Piłkarska Sparta Gryfice, KS Polonia Płoty.

W niedzielę starsi zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach każdy z każdym.

Grupa A

Football Academy Szczecin I
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg II
Akademia Piłkarska Mewa Resko
KS Polonia Płoty

Grupa B

Football Academy Szczecin II
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg II
Akademia Piłkarska Technik Świdwin
LKS Pomorzanin Nowogard

Tutaj też emocji nie brakowało, tym bardziej, że w tym dniu zawodnikom towarzyszyła większa liczba kibiców. Piłkarze rozgrywali mecze jeden po drugim i wielkimi krokami zbliżali się do finału. Emocje były tak silne, że niektóre spotkania nakrapiane były łzami- z jednej strony były to łzy szczęścia, a z drugiej łzy rozpaczy. Wraz z zawodnikami mecze bardzo przeżywali ich rodzice, którzy często na stojąco dopingowali swoje pociechy.

Po długich zmaganiach nastąpił punkt kulminacyjny mecze o 3 i 4 miejsce pomiędzy: LKS Pomorzanin Nowogard, a Football Academy I. Zwycięzcą tego meczu została drużyna Football Academy I, który pokonała swojego rywala 2:1.

Nadszedł czas na wielki finał i tu właśnie działo się oj działo!!! bo do wielkiego finału weszli zawodnicy naszej reskowskiej Akademii Piłkarskiej Mewa Resko wraz z zawodnikami Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg II.

Kto nie był w tym czasie na hali niech żałuje bo było to widowisko najwyższej klasy.

Po bardzo emocjonującym i zaciętym meczu, pełnym zwrotów sytuacji piłkarze z Kołobrzegu musieli uznać wyższość gospodarzy którzy zwyciężyli to spotkanie wynikiem 2:0, uzyskując zarazem pierwsze miejsce w całym turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Akademia Piłkarska Mewa Resko
2 miejsce - Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
3 miejsce – Football Academy Szczecin I

Dyplomy za udział: KS Polonia Płoty, LKS Pomorzanin Nowogard, Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg I, Football Academy Szczecin II, Akademia Piłkarska Technik Świdwin.

Na zakończenie każdego turnieju zwycięzcom zostały wręczone atrakcyjne nagrody i puchary ( za 1m- piłki, za 2m- koszulki, za 3m-getry). Wszyscy zawodnicy i trenerzy otrzymali medale. Wręczono również nagrody indywidualne.

Młodzi piłkarze wykazali się ambicją, zaangażowaniem, wolą walki i na tych cechach mogą budować swoją piłkarską przyszłość.

W trakcie całego turnieju organizatorzy Pan O. Jeż i D. Mętel zadbali o to by sportowcy, trenerzy i kibice nie chodzili głodni i spragnieni. Każdy uczestnik otrzymał ciepły posiłek, słodką bułkę i napoje. Kibice mogli napić się gorącej kawy czy też herbaty, jak również posilić się pyszną zupą.

Taka impreza to wielkie przedsięwzięcie którego nie podejmie się każdy. Potrzeba wielkiej pasji aby zorganizować taką imprezę. Organizacja turnieju nie byłaby możliwa bez sponsorów, którym bardzo dziękujemy i liczymy na więcej.

Naszą imprezę wspomogli: Bank Spółdzielczy Gryfice, Swedwood Resko, Bar „Bartek"- Mariusz Marynowski, PPHU Magnum, ZUBWiT Mętlowie, Burmistrz Reska.

Skład Akademii Piłkarskiej Mewa Resko rocznik 2003 i młodsi: Ciepliński Hubert (bramkarz), Jeż Eryk, Rośczak Jakub, Manel marcel, Walentynowicz Sergiusz, Jarucka Amelia, Dul Kacper, Kukliński Hubert, Broniewski Marcel.

Trener drużyny- Michał Andrusieczko.

Skład Akademii Piłkarskiej Mewa Resko rocznik 2002 i młodsi: Ciepliński Hubert (bramkarz), Łachmanowicz Łukasz (bramkarz), Jeż Olaf, Jeż Eryk, Mętel Filip, Rośczak Jakub, Kulesza Kacper, Dul Kacper, Kubień Adam, Gadomski Piotr.

Trener drużyny- Dawid Ryba.

Dziękujemy trenerom. 

Dodatkowe informacje