O Akademii - Zimowy obóz sportowy w KołobrzeguZimowy obóz sportowy w Kołobrzegu

Podczas ferii zimowych byliśmy na obozie sportowym w Kołobrzegu. Nocleg mieliśmy zapewniony w internacie Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza, a codzienne treningi odbywały się na sali sportowej, którą także udostępniła nam szkoła.

Pojechaliśmy tam przede wszystkim, aby doskonalić zachowania zawodnika w sytuacji 1x1, stałe fragmenty gry oraz odbywać treningi strzeleckie. Ciekawym, nowym i przynoszącym efekty rozwiązaniem były zajęcia z treningu mentalnego, które pozwolą nam jeszcze lepiej przygotować się do rundy wiosennej. Uczyliśmy się także samooceny, bo każdy zawodnik przyznał sobie oceny za zachowanie, postępy i zaangażowanie w ciągu dnia.

Obóz pozwolił trenerom baczne przyjrzeć się zawodnikom, którzy w poprzedniej rundzie grali sporadycznie, a swoją postawą pokazali, że zamierzają walczyć, z pozostałymi zawodnikami, o miejsce w pierwszym składzie. Na koniec obozu trener odbył indywidualne rozmowy z każdym zawodnikiem.

W przerwie między treningami wybraliśmy się nawet do kina na bajkę „Ralph Demolka", na basen i na zajęcia z tenisa stołowego. Trenerzy zrobili nam wielką niespodziankę, zapraszając na jeden z porannych treningów znanych piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg: Koichiro Iizuka i Tomasza Parzy.

Z pewnością wszyscy, trenerzy i zawodnicy, są bardzo zadowoleni z tego wyjazd. Mogliśmy lepiej się poznać, zintegrować, a co najważniejsze doskonalić umiejętności techniczne i taktyczne.

Uczestnicy obozu: Filip Mętel, Kacper Kulesza, Olaf Jeż, Jakub Rościak, Eryk Jeż, Adam Kubień, Stefan Dobrzyński, Kacper Dul, Samuel Kubień, Łukasz Łachmanowicz.

zimowy

Dodatkowe informacje