O Akademii - Nasz pierwszy obóz


Nasz pierwszy obóz

Od 23 do 29.08.2012 r. byliśmy na obozie sportowym w Ośrodku Wypoczynkowym ADRIA w Rewalu. Pojechaliśmy tam nie tylko dla zabawy, ale przede wszystkim po to, aby poprawić szybkość i kondycję, doskonalić technikę oraz różne formy podań, a także przezwyciężać własne słabości.

Poprzeczka była wysoko postawiona, więc dużo ćwiczyliśmy, ale był też czas na rozrywkę. Codziennie rano i po obiedzie mieliśmy trening na „orliku" w Trzęsaczu i Rewalu, ale wieczory były zarezerwowane na przyjemności: gry i zabawy na plaży, karaoke, dyskoteka, ognisko z kiełbaskami, basen...

W czasie pobytu w Rewalu udało nam się zagrać kilka sparingów, które pozwoliły nam poprawić współpracę na boisku i zgranie zespołu. Uważnie słuchaliśmy wskazówek trenera i wcielaliśmy je w życie, co potwierdziły spotkania z Akademią Piłkarską Marusza Kurasa. Pierwsze przegraliśmy 12:4, ale w drugim wzięliśmy sobie do serca uwagi trenera - byliśmy zdyscyplinowani, pewni w swoich interwencjach i kreatywni. Zagraliśmy bardzo dojrzale – tak powiedział później trener - i sparing zakończył się wynikiem 6 : 5 dla nas.
Rozegraliśmy również zwycięski spotkanie z Zagłębiem Lubin (12:8), pomimo tego, że w ich składzie grali chłopcy z rocznika 1999 – 2001 i osiągnęliśmy powalający wynik w meczu z Diamentem - 20:3, a z Unią Warszawa wygraliśmy 12:8.

Na pewno nasza ciężka praca na obozie będzie dawała owoce w nowym sezonie.

1 oboz 1

1 oboz 2

1 oboz 3

Dodatkowe informacje