Opiekunowie

„Piłka nożna to moje życie, to jest coś co naprawdę kocham. Miłość tę zaszczepił we mnie ojciec, który sam grał amatorsko. To właśnie z nim stawiałem pierwsze kroki na boisku. Dosłownie pierwsze, bo gdy tylko nauczyłem się samodzielnie chodzić. Od tej pory tata już zawsze uczestniczył w moim piłkarskim życiu. Właściwie wszystko co osiągnąłem zawodowo zawdzięczam swoim rodzicom. Oczywiście bez ciężkiej pracy się nie obyło, ale bez wsparcia najbliższych nie dałbym rady. To mama, tata i siostra byli moimi najwierniejszymi kibicami, bez względu na wyniki.

Regularne treningi rozpocząłem w wieku 5 lat. Tata, sam pasjonat piłki nożnej, zaprowadził mnie na trening do Klubu Sportowego Orzeł Mrzeżyno. Tam pod okiem Wiesława Rembisia, rozpoczęła się moja kariera sportowa. Po 7 latach gry w swojej rodzinnej miejscowości, jako 12 – letni chłopiec, trafiłem do Kotwicy Kołobrzeg. Następnym bardzo ważnym etapem w mojej karierze była Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi. Tam pod okiem najlepszych trenerów w Polsce rozwijałem się piłkarsko. W ciągu dwóch lat reprezentowania barw SMS Łódź, dwukrotnie byliśmy najlepszym klubem w Polsce .To było dla mnie olbrzymie doświadczenie! Po przygodzie w SMS Łódź, powróciłem do Kotwicy Kołobrzeg.

Teraz w Resku robię to co kocham: uczę małych chłopców, tego czego nauczyłem się przez lata. A piłka nożna była, jest i będzie jedną z najważniejszych rzeczy w moim życiu. To jest pasja, która napędza mnie do życia. Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. To jest prawdziwa miłość!!!”

D. R.

Dodatkowe informacje